Náš vývojový tým má bohaté zkušenosti s BizTalk Serverem pro integraci a propojení různých systémů. Pracujeme s tímto produktem již od prvních verzí. Zajišťujeme správu prostředí a implementaci BizTalk Serveru přímo na Vaše systémy.

Analýza a návrh

Důležité je vždy řešit aktuální situaci, proto provádíme analýzu potřeb a jednotlivé možnosti integrací a informačních systémů. Navrhujeme aktuální a nejvhodnější způsoby propojení aplikací a systémů s architekturou orientovanou na služby (SOA – Service Oriented Architecture). Pro usnadnění navrhujeme také automatizaci obchodních procesů. BizTalk zahrnuje adaptéry pro různé platformy a infrastrukturu zasílání zpráv a poskytujeme možnost propojení klíčových systémů v rámci firmy i mimo ni. Zajišťujeme navázání interních aplikací a systémů Vašich obchodních partnerů.

Komplexnost

BizTalk zahrnuje více než 25 adaptérů pro různé platformy. Zajistíme v případě potřeby kromě standardních adaptérů a konektorů vývoj nových. Dále dle potřeby navrhneme případně vyvineme webové služby, datové struktury, transformaci dat a orchestrací procesů. Zabezpečíme vysokou dostupnost a integraci BizTalk Serveru a Sharepoint Serveru.

Reference

Zentiva

  • integrace aplikací logistiky, obchodních aplikací a interních systémů

Vězeňská služba

  • integrace interních systémů mezi věznicemi

Fujitsu Technology Solutions s.r.o.

  • kompletní podpora BizTalk u zákazníků FTS