Programátor Analytik - Pardubice

Náplň práce

  • vývoj SW v prostředí PowerBuilder a Microsoft SQL script (popř. C++, C# )
  • návrh a realizace uživatelského rozhraní aplikací a algoritmů transakčního zpracování dat apod.

Požadujeme

  • dobrá orientace v oblasti informačních technologií
  • analytické myšlení
  • znalost programovacích jazyků: C#, SQL (T-SQL)
  • znalost databázových systémů: MS SQL Server
  • certifikace v uvedených technologiích jsou výhodou
  • znalost anglického jazyka na technické úrovni
  • samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • schopnost týmové práce a komunikace v týmu
  • vysoké pracovní nasazení
  • zájem o obor, ochota učit se nové věci a aktivní přístup k sebevzdělávání

Nabízíme

  • práci s nejnovějšími technologiemi
  • zajímavé platové podmínky dle dosažených výsledků
  • nadstandardní firemní benefity
  • práci v mladém a kreativním kolektivu
  • možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
  • nástup možný ihned

Firemní benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování - stravenky
  • možnost práce z domova - homeoffice
  • profesní vzdělávání - školení, semináře, literatura
  • odborná certifikace
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy na pracovišti

Proč pracovat v Multimě

  • stabilní, ryze česká společnost
  • kanceláře s dobrou dopravní dostupností a bez open space
  • přátelské prostředí s otevřených a férovým jednáním
  • profesní i kariérní růst
  • tvůrčí prostředí a možnost seberealizace