Programátor ASP.NET - Brno

Náplň práce

  • vývoj pokročilých webových aplikací pomocí Microsoft .NET Framework
  • analýza a návrh řešení
  • dokumentace software na úrovni programového kódu

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • 1 rok praxe v oboru
  • zkušenosti s vývojem Microsoft ASP.NET
  • znalost programovacího jazyka C#
  • základní zkušenosti s databází SQL
  • HTML, CSS, JavaScript, jQuery apod.
  • analytické myšlení
  • znalost anglického jazyka na technické úrovni
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

  • nadstandardní platové ohodnocení s bonusovým systémem
  • práci na projektech renomovaných společností (Čedok, Pojišťovna ČS, Microsoft, Zentiva, ...)
  • využívání nejnovějších technologií v praxi
  • kariérní růst
  • možnost zkráceného pracovního úvazku
  • nástup možný ihned

Firemní benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování - stravenky
  • možnost práce z domova - homeoffice
  • profesní vzdělávání - školení, semináře, literatura
  • odborná certifikace
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy na pracovišti

Proč pracovat v Multimě

  • stabilní, ryze česká společnost
  • kanceláře s dobrou dopravní dostupností a bez open space
  • přátelské prostředí s otevřených a férovým jednáním
  • profesní i kariérní růst
  • tvůrčí prostředí a možnost seberealizace