Služby podpory

Společnost MULTIMA disponuje týmem odborníků, díky kterému zaujímá jedno z předních míst mezi společnostmi poskytujícími technickou podporu na profesionální úrovni. Specializujeme se na podporu produktů na platformě Microsoft – serverové a klientské systémy a aplikace společnosti Microsoft a dalších partnerů, jako např. Altitis.

Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte.

Při řešení vážných problémů s aplikacemi našich partnerů se také můžeme spolehnout na jejich přímou podporu díky smlouvám o podpoře, které máme s partnery za tímto účelem uzavřeny.

Vice informací o službách podpory

Možnosti podpory

Při požadavku o podporu společnosti MULTIMA postupujte podle následujícího:

Mám uzavřenu smlouvu o podpoře

Kontaktujte prosím Servisní centrum společnosti MULTIMA na telefonním čísle 840 111 121 nebo použijte kontaktní informace uvedené ve smlouvě o podpoře. Můžete také odeslat zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře.

Při požadavku čerpání služeb ze smlouvy o podpoře nám prosím uveďte identifikační údaje, abychom byli schopni ověřit oprávněnost požadavku.

Přístup k portálu podpory společnosti MULTIMA podpora.multima.cz.

Chci využít jednorázové podpory

Podmínky poskytnutí služeb jednorázové podpory – řešení problému nebo konzultace – Vám obratem sdělí pracovník Servisního centra.

Kontaktujte prosím Servisní centrum společnosti MULTIMA na telefonním čísle 840 111 121 nebo využitím formuláře pro odeslání zprávy.

Chci kontaktovat společnost MULTIMA

  • volejte prosím Servisní centrum: 840 111 121
    nebo
  • odešlete nám Vaši zprávu
    nebo
  • použijte jiný kontakt na společnost MULTIMA