VŽDYCKY JSME TÝM

S golfem začala v mládí, ale sport musel brzy stranou; přišly pracovní výzvy, i v zahraničí, rodina a jiné priority. Před časem se ale JINDRA TUMOVÁ, generální ředitelka společnosti MULTIMA, k bagu s holemi vrátila. S nadšením hraje i trénuje. I proto přivedla před čtyřmi lety firmu k partnerství v prestižních turnajích Insurer, resp. Bank of the Green.

 

Čím vás tyhle akce nejvíc oslovily?

Jednak jsme strategickým partnerem předních pojišťoven i asistenčních společností. A pak jsou to turnaje, které mají jméno, tradici i perfektní organizaci a nadto nám velmi blízký formát. Jde o soutěže družstev, které akcentují týmový duch, a to se nám líbí; máme zásadu, že s našimi klienty tvoříme tým a výsledek je vždycky společným dílem. Při Insureru je to podobné; jeden nebo dva skvělé výsledky nestačí, na vítězství musejí zahrát všichni.

 

Dokonce máte reklamní slogan s golfovými termíny…

Máme. (usmívá se) Ten příměr nám přijde trefný; drive vám dá délku, ale výsledek dělají putty. V IT je to podobné. Drahá technologie vás může dostat daleko, ale teprve díky péči budete skórovat. Proto se snažíme přidávat k inovacím maximální bonus tím, že jsme pro klienty podporujícím a inspirujícím partnerem. Je to stejně důležité jako v týmové sportovní soutěži. Proto dbáme na dobré vztahy i ve firmě; máme rádi lidi, svůj tým, nastavili jsme hodně lidské prostředí. Což je i základní podmínka pro péči, kterou klientům nabízíme.

 

Povězte, co umí MULTIMA nejlépe?

Vyvíjíme moderní software a snažíme se to dělat moderně. V případě pojištění Flexi jsme dělali celý „core“ systém, máme zajímavé zakázky ve farmacii, ať už pro Zentivu, Sanofi, Sotio… Hodně se posouváme v oblasti umělé inteligence, máme vlastní model pro vyčítání obsahu různých dokumentů. Řešíme u zákazníků modernizace systémů, pomáháme převádět dosluhující aplikace na novou architekturu a do cloudu. Zkrátka se snažíme zlepšovat život prostřednictvím inovací a digitalizace.

 

Řekněte, proč jste se po delší pauze vrátila ke golfu?

Protože ho mám ráda. Neumím si představit, že bych se těšila do fitka, ale na golf mám náladu vždycky, i když nejsem dobrá hráčka. Je to pro mě úžasné spojení tradice a něčeho moderního, skvělá aktivita v přírodě, v pěkném prostředí. Člověk si může jít zahrát sám a úžasně si vyčistit hlavu, anebo pokud má chuť, ve společnosti. A vždycky může soutěžit. To je rozdíl proti obyčejné procházce; ta je samozřejmě fajn, ale s holí v ruce má úplně jiný šmrnc.

Více o turnajích „..on the Green“ včetně rozhovoru naleznete zde: