SOFTWARE ATELIER

Společnost MULTIMA a.s. je český poskytovatel komplexních ICT řešení a specialista na vývoj a implementaci software – jsme „Software Atelier“.

Baví nás zjednodušovat a zlepšovat život. Věříme, že inovace a digitalizace mají ohromný potenciál pro řešení problémů firem i jednotlivců. Proto tvoříme nové inovativní technologické produkty a služby.

Hnacím motorem společnosti MULTIMA jsou naši lidé a i proto mezi naše klíčové hodnoty patří LIDSKOST, PROFESIONALITA a INOVATIVNOST.

Naší klíčovou kompetencí je vývoj informačních systémů a aplikací. Dlouhodobě například zajišťujeme plynulý provoz a rozvoj klíčového informačního systému jedné z největší pojišťoven na českém trhu. Mezi klíčové oblasti patří také integrace a zpracování dat. Příkladem projektu z této oblasti je zpracování a integrace velkého množství prodejních dat z různých distribučních kanálů napříč Evropou, pro přední farmaceutickou společnost, jejich analýza a následný reporting.

Služby v oblasti umělé inteligence jsou stěžejní součástí našeho portfolia již několik let. Vytvořili jsme vlastní model neuronové sítě pro vytěžování dokumentů (Nathan AI) a postavili na něm komerční službu Dokladovna.cz. Dále integrujeme nástroje generativní AI do interních i webových portálů, včetně jejich průběžného ladění a napojování na další služby. Příkladem je projekt digitální recepční Ester AI.

Dalším pilířem MULTIMA a.s. je expertní znalost technologií a produktů společnosti Microsoft s certifikací „Microsoft Gold Partner“. Dlouhodobě se zaměřujeme na technologie MS SharePoint, MS BizTalk, Microsoft 365 a Microsoft Azure. Jedním z výsledků naší kompetence je aplikace KeyMate pro správu přístupových práv v prostředí M365 a SharePoint OnPremise. KeyMate je jednou z akreditovaných aplikací v Azure MarketPlace. Důležitou oblasti je také tvorba aplikací pomocí PowerApps (PowerPlatform), pomocí kterých rychle a snadně pomáháme firmám digitalizovat jejich procesy.

Kvalita vývoje a implementace softwaru, konzultačních služeb, využití umělé inteligence a následná technická podpora provozu IT poskytovaná společností MULTIMA a.s. je ověřena certifikátem kvality ISO 9001:2015.

Všechny služby jsou poskytovány v souladu s ISO/IEC 27001:2013, tedy s důrazem na maximální bezpečnost při zpracování veškerých dat.

Vznik

Zaměstnanců

Pobočky

Se svými třemi pobočkami a více jak osmdesáti zaměstnanci nejsme korporát.

Na zbytečné procesy ve firmě nenarazíte. Naopak máme volnost dělat věci tak, jak cítíme, že jsou správně. Flexi­bilní pracovní doba, možnost práce z domova i zkrácené úvazky patří k jedněm z nejoblí­be­nějších benefitů v MULTIMĚ a jsou skvělým prostředkem jak vyvážit pracovní i osobní život.

vedení společnosti

dozorčí rada

Ing. Jan Novotný, MBA

Předseda dozorčí rady

Jan je původním spoluzakladatelem společnosti, kterou více než 10 let řídil z pozice předsedy představenstva. Nyní je jeho role zejména v oblasti definování strategického směřování společnosti a ve výkonu dohledu a kontroly práce představenstva pro které je také jeho poradním orgánem. Jan se oblasti IT služeb pohybuje přes 30 let, prošel různými rolemi, jak na straně odběratele, tak i dodavatele.

František Kostka

Člen dozorčí rady

František působil téměř 30 let v koncernu Siemens jako prokurista Siemens Nixdorf a CEO Siemens Business Services, Siemens IT Solutions and Services a Atos IT. V současné době se věnuje Business developmentu v IT oblasti a Low Code No code technologiím. Ve společnosti MULTIMA pomáhá z pozice člena dozorčí radami zejména v oblasti obchodu.

Ing. Ladislav Langr

Člen dozorčí rady

Začínal v účetnictví výrobního podniku, později obcí, měst a rozpočtových organizací a jeho automatizovaného zpracování až do úrovně státního závěrečného účtu. Od roku 1993 působil jako auditor odpovědný za audit významných českých i nadnárodních společností v ČR. Podílel se na rozvoji auditorské profese a účetních standardů u nás a zastupoval ČR v řadě mezinárodních institucí včetně OECD a OSN.

představenstvo

Ing. Jindra Tumová

Předsedkyně představenstva

Hlavní poslání Jindry spočívá v zajištění prosperity a vysoké kvality poskytovaných služeb, a současně v budování kultury spolupráce a inovací v dynamicky se rozvíjejícím týmu.

Prokázala své kompetence v řízení rozsáhlých transformací ICT pro různé klienty, včetně významných bank, energetických společností a veřejného sektoru. Využívá své odborné znalosti v oblasti ICT služeb, strategie, řízení a optimalizace procesů k navrhování a implementaci řešení, která zvyšují efektivitu, výkonnost a spokojenost zákazníků.

Dalibor Lukeš, MBA

Člen představenstva

Dalibor má ve společnosti MULTIMA odpovědnost za technologickou strategii, produktový byznys a marketing. Do jeho kompetence spadají týmy zaměřené na AI, Cloud, Integraci a Microsoft 365. Během dosavadní 30 leté kariéry působil na řadě odborných a manažerských pozicích v korporacích Microsoft, Siemens, SoftwareONE,  českých společnostech DIGI-TRADE a DNS, nebo jako CEO v CZGolf či  IoT start-upu.

Ing. Radek Prokeš

Člen představenstva

Radek je odpovědný za oblast custom vývoje a vztah s klíčovým klientem, společností Kooperativa pojišťovna. Se společností MULTIMA je spojen již 12 let, kde postupně  kariérně vystoupal z pozice vývojáře, analytika, team leadera a manažera až k současné pozici člena představenstva.