JSME SOFTWARE ATELIER

BAVÍ NÁS ZJEDNODUŠOVAT ŽIVOT

Věříme, že inovace a digitalizace mají ohromný potenciál

pro řešení problémů firem i jednotlivců.

Proto tvoříme digitální produkty a řešení.

 

Vývoj Software

Máme vývoj v DNA. Snažíme se být co nejblíže k zákazníkovi.
Nebojíme se být kreativní a inovativní, či navrhnout razantní změny v systému.

Integrace

Jsme přední experti na integrační nástroj BizTalk i další. Máme dlouholeté zkušenosti se zpracováním, konsolidací i transformací velkého množství dat.

Umělá inteligence

Vytvořili jsme vlastní model strojového učení pro vyčítání obsahu dokumentů, máme řešení pro inteligentní chatboty na weby i vnitrofiremní asistenty a copiloty. Pomůžeme i vám.

Tvorba digitálních produktů

Od nápadu až na trh. Komplexní služby pro uvedení inovace do praxe. Inovační workshopy, produkt discovery, produkt design, UX/UI, vývoj, uvedení na trh a podpora.

Cloudifikace

Pomůžeme i vašim aplikacím plně využít možnosti moderní architektury a Cloudu.
Neděláme totiž pouhý „přesun“, ale aplikace na cloud opravdu připravíme.
A naučíme to i vás.

M365 PowerApps

Vývojářské DNA máme i pro platformu Microsoft 365. Migrace, správa či vývoj nad SharePoint. PowerApps pro rychlou tvorbu aplikací a digitalizaci firemních agend.

STOJÍME ZA ŘADOU ZAJÍMAVÝCH PRODUKTŮ

Aktuality z kmene multima:

Vážíme si partnerství s našimi klienty

Utilizing a Web Chatbot on the KeyMate Website

  We have decided to implement a modern web chatbot feature on our website, www.keymate.cz. For its integration, we used the affiliated platform, Chetty.ai, which employs artificial intelligence - specifically, the large language model, ChatGPT, to simulate human...

Description of application migration to the cloud using a practical example of the KeyMate solution

Cloud technologies have become a popular solution for running applications in today's digitally connected era, primarily due to their flexibility and scalability. Unlike traditional on-premise solutions, cloud platforms allow organizations to dynamically adjust their...

Pracujeme pro klienty ze segmentů pojišťovnictví, bankovnictví, farmacie, automotive, energetika, logistika, státní správa a dalších.

Evropská unie

Projekt NATHAN je spolufinancován Evropskou unií.Hlavním cílem řešení projektu je vývoj aplikace umělé inteligence pro obslužné a podpůrné systémy společností se zaměřením na oblast zdravotnictví, státní správu, pojišťovnictví a bankovnictví.

Projekt NATHAN 2 – DIGITALIZACE A MARKETPLACE je spolufinancován Evropskou unií. Hlavním cílem řešení projektu je vývoj aplikace s využitím strojového učení, automatizace, cloud a no-code programing, která slouží k digitalizaci procesů a zefektivnění chodu společností.